Kontakt

Logbar

ul. Sulimy 1
82-300 Elbląg
tel. +48 55 232 41 37
office@logbarfood.pl

CEO

DZIAŁ SPRZEDAŻY

DZIAŁ EXPORTU

  • Języki : arabski, francuski, angielski

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I ADMINISTRACJI

Formularz kontaktowy

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LOGBAR Sp. z o.o. z siedzibą w Sulimy 1, 82-300 Elbląg, moich danych osobowych przekazanych za pośrednictwem niniejszego formularza lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia działalności marketingowej. Administratorem danych jest LOGBAR Sp. z o.o. z siedzibą w Sulimy 1, 82-300 Elbląg. Zdaję sobie sprawę, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez LOGBAR Sp. z o.o. z siedzibą w Sulimy 1, 82-300 Elbląg, informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej na podany wyżej adres e-mail. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez Administratora - LOGBAR Sp. z o.o. z siedzibą w Sulimy 1, 82-300 Elbląg. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści handlowych. Wszelkie informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach i obowiązkach znajdują się w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na używanie przez LOGBAR Sp. z o.o. z siedzibą w Sulimy 1, 82-300 Elbląg, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez Administratora - LOGBAR Sp. z o.o. z siedzibą w Sulimy 1, 82-300 Elbląg. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści handlowych. Wszelkie informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach i obowiązkach znajdują się w Polityce Prywatności.

* Pola wymagane